Borghese Real Estate en COD nummer 1 vastgoedontwikkelaar van Nederland

26 november 2021

Borghese en COD, samen op de eerste plek. En niet voor het eerst. Want ook in de voorgaande jaren werden we vaker geselecteerd door PropertyNL als top vastgoedontwikkelaars. Wij zijn trots op ons team en onze partners, waarmee we samen ontwikkelen voor de toekomst, met visie en lef. We laten ons inspireren door mensen, natuur en techniek. Die inspiratie passen we toe in vastgoed voor de toekomst.


Borghese en COD, samen op de eerste plek. En niet voor het eerst. Want ook in de voorgaande jaren werden we vaker geselecteerd door PropertyNL als top vastgoedontwikkelaars. Wij zijn trots op ons team en onze partners, waarmee we samen ontwikkelen voor de toekomst, met visie en lef. We laten ons inspireren door mensen, natuur en techniek. Die inspiratie passen we toe in vastgoed voor de toekomst.